lılılılılı | HeyCanLı FoRuM | & | TekNo GençLiK | ılılılılıl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lılılılılı | HeyCanLı FoRuM | & | TekNo GençLiK | ılılılılıl

| Mp3 | Yerli Mp3 | Yabancı Mp3 | 2008 Albümler |

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler

2 posters
YazarMesaj
Ms.Rebellious
S. Moderatör
S. Moderatör
Ms.Rebellious

Kadın

Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Empty
MesajKonu: Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler   Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 11:02 pm

- Ben neyim senin için. Hayri lütfen bana söyler misin, senin için kimim ben? Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Huh

- Senden bi çocuğum olsun istiyorum Nejat. Evlenmemiz şart diil.Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Ohmy

- Annem seninle tanışmak istiyor Haydar. Canım ne var bi gelip merhaba desen. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Hmmm

- Seninle bir koltuğa uzanıp filmler seyretmek istiyorum Mahfi. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Bleh

- Kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. Evlilik bana göre değil Hikmet. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Biggrin

- Babam artık görüşmeyeceksin o çapulcuyla dedi Tarık.Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Cry

- Beni ne doktorlar ne mühendisler istedi bilsen. Aklın durur yani. Ne o durgunlaştın Fevzi. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Yawn

- Evlenmekten korkacak ne var Hidayet. Alt tarafı bir kağıt parçasından mı korkuyorsun. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Whistling

- Bizim ilişkimizde eksik bişey var ama nedir bulamıyorum Fırat.Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Girldance

- Bu gün kravatını ben bağlamak istiyorum Ferit. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Giverose

- Nasıl yaptığım kuzu kapamayı beğendin mi Talat. İstersen sana hergün yaparım. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Dribble

- Evlenmek şart diil. İlişkimize bir isim vermek istiyorum. Ne bileyim adını koyalım tarif edelim
yani. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Girldevil

- Beni tanıştırırken kız arkadaşım demenden bıktım. Asker arkadaşım gibi kız arkadaşım. Ne demek
şimdi bu. Git başımdan Hüseyin.Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Girlmad

- Yo yo diş fırçam çantamda kalsın. Senin banyonda ne işi var. Lütfen ısrar etme Şafak. Eh madem
istiyosun bu eve de bir tane alırım. Bi tane senin evinde olur bi tane benim evimde. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Lol2

- Hayatııııım. Maçın başladı gel... Sana bira da açtım. Çerez filan. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Clap

- Soyadın çok güzelmiş Ertan. Dikkat ettin mi benim ismimle de çok kafiyeli oluyor. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Ahaha

- Değişen ne olabilir ki Sinan. Biz seninle zaten evli gibi yaşıyoruz. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Hmm

- Bak ne diyicem. Bi akşam yemek yapiyim. Anenler de gelsin . Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Girlfish

- Hayatla ilgili planların nedir İbrahim. Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Hmmm
SecReT
Admin
Admin
SecReT

Erkek

Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Empty
MesajKonu: Geri: Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler   Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 9:14 am

Teşekkürler Canım Smile

Erkekleri Evlilliğe Götüren Cümleler
1 sayfadaki 1 sayfası